szukaj według firmy


Wstęp


Dagito Efektywna Komunikacja, właściciel portalu roczne.pl przywiązuje dużą wagę do szanowania Internautów oraz ich prawa do prywatności i ochrony ich danych osobowych. Dlatego też gromadzimy minimum informacji na temat użytkowników portalu roczne.pl i tylko w przypadku wysyłki drukowanych raportów rocznych. W celu dokładnego wyjaśnienia zasad stosowanych przez nas przy gromadzeniu i przetwarzaniu danych osobowych stworzyliśmy Politykę Prywatności.

Jej podstawowe założenia to:

- ścisłe przestrzeganie Ustawy z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883.;
- zbieranie danych osobowych wyłącznie od osób, których te dane dotyczą oraz wykorzystywanie ich wyłącznie w celach, na które te osoby wyrażą zgodę
- możliwość wglądu i edycji gromadzonych danych osobowych przez osoby, których te dane dotyczą.
- natychmiastowe zaprzestanie przetwarzania danych osobowych w przypadku gdy osoba, której te dane dotyczą wyrazi takie życzenie

Jakie dane i w jaki sposób gromadzimy za pośrednictwem portalu roczne.pl

Dane osobowe, które zbieramy wyłącznie za zgodą użytkowników i bezpośrednio od nich to: imię i nazwisko, adres, telefon i e-mail.
Dane te są gromadzone za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie roczne.pl, który może wypełnić użytkownik zainteresowany otrzymaniem drukowanej wersji raportu rocznego.


W jakim zakresie przetwarzamy dane osobowe?

Dane osobowe wykorzystujemy wyłącznie w dwóch celach: przeprowadzeniu sprawnej wysyłki drukowanej wersji raportu rocznego oraz przekazaniu danych użytkownika zamawiającego drukowany raport roczny spółki tejże spółce.
Uzyskanie zgody na przetwarzanie danych w tym zakresie jest konieczny do przeprowadzenia wysyłki.
Oprócz tych dwóch czynności dane osobowe gromadzone za pośrednictwem portalu roczne.pl nie są udostępniane ani sprzedawane innym podmiotom.
Dagito Efektywna Komunikacja (właściciel portalu roczne.pl) nie ponosi odpowiedzialności za sposób, w jaki wykorzystywane są dane osobowe przez spółki, będące właścicielami raportów rocznych.

Pytania i uwagi

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub propozycje związane z naszą Polityką Prywatności, chcesz zmodyfikować lub usunąć swoje dane z serwisu roczne.pl  będziemy bardzo wdzięczny za kontakt pod adresem raporty@roczne.pl

Roczne.pl © 2007O nas | Partnerzy | Kontakt | Polityka prywatności | FAQ | Dla emitentów | Nota prawna | Dagito.com